Svadby

Zažite
dokonalú svadbu
pod zámkom

SPÝTAŤ SA NA TERMÍN

Bude nám potešením, ak si pre váš veľký deň vyberiete náš penzión. Priestory penziónu sú vhodné pre usporiadanie svadieb do 65 osôb. Disponujeme barom i reštauráciou, teda catering nie je žiadnym problémom. Náš profesionálny tím vám zabezpečí chutné jedlo i krásnu výzdobu presne podľa vašich požiadaviek.

K dispozícii sú vám priestory v interiéri, exteriéri penziónu, ako aj ubytovanie pre mladomanželov a svadobných hostí vrátane raňajok. Organizáciu nechajte na našich pleciach. Vy sa môžete venovať láske.

Priestory

Všetky priestory vám vyzdobíme, pripravíme a obslúžime. Disponujeme priestormi v interiéri aj v exteriéri s kapacitou až do 65 osôb, ktorých cena za prenájom je zahrnutá v svadobnom menu.

Spýtať sa na termín
Svadobné menu

V cene 55 € na osobu sa nachádza nájom sály, výzdoba stolov i obsluha do 01:00. Od 01:00 do 03:00 sa účtuje 30€/hodina. Menu pozostáva z prípitku, polievky, 3 chodov (zvyčajne jedno 150 g servírované a 2x 100 g formou bufetových stolov), kávy, mlieka do kávy, pol litra vína a pol litra nealka alebo minerálky v skle.

Mimo menu si samozrejme môžete priniesť i vlastné nealkoholické nápoje, víno, tvrdý alkohol, ovocie, slané pochutiny, zákusky či torty.

Záloha v cene 10x svadobné menu splatná pri záväznej rezervácii termínu. Je vratná v plnej cene pri zrušení do 60 dní pred termínom. Záloha bude odrátana pri platbe svadby z celkového účtu.

Spýtať sa na termín

Priestory pre vašu svadbu

Zaujali vás naše priestory? Príďte si ich pozrieť osobne alebo nás kontaktujte.

V prípade otázok nás kontaktujte

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre vás.

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia dopytu. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.

    Rezervujte priamo na našom webe a získajte
    5% zľavu.

    rezervovať termín